שלום לקוראות/ים
הבלוג שלי נועד להעביר לכן מידע קצת מעבר למה שתמצאו בכל אתרי האינטרנט המשווקים רופאים או בדיקות אלו ואחרות. כיום הוא חלק מהאתר המקצועי שלי אבל שומר על מטרתו המקורית ואף יותר מכך. 
הבלוג מסרב להיכנע לנורמה הקיימת ברשת המכתיבה מאמרים קצרים ושטחיים לצורך פרסומת גרידה. הבלוג, (כמו יוצרו ואלו התורמים לו) בוחן (כמעט) כל נושא ברצינות שמתאימה לסקרנים. למרות זאת, הבלוג מנסה להיות נהיר לכולם ואם חטאתי בשפה מקצועית או פלפול יתר אנא העירו לי אתקן. 
 

מסיבות משפטיות רפואיות לא ניתן לתת מענה לגבי מקרים פרטיים במסגרת הבלוג -אנא המנעו מלהשאיר תגובות אישיות, לא אוכל להגיב עליהן במסגרת זו

הבלוג נותן במה לכותבים מתחומים אחרים. אם את/ה איש מקצוע בתחום הרפואה ומעוניין לפרסם מאמר/כתבה שלח/י לי דרך המייל בדף יצירת קשר.
למרות שהבלוג מתעלם מהנורמות באינטרנט הוא עדיין קיים רק בזכות קוראיו. אני מפציר בכן לכתוב לי תגובות  (לא רפואיות – ראו לעיל)
 
חשוב לא פחות, הבלוג לא מחליף בדיקה או ייעוץ במרפאה וניתן כמידע בלבד. הבלוג אינו פורום ואני מבקש להימנע מלבקש ייעוץ פרטני או אישי. כמו כל מידע הוא יכול להועיל או להזיק. אנא השתמשו בו בתבונה ובכל שאלה התייעצו עם רופא בתחום.
בברכה,
דר אגמון ארנון
מומחה במיילדות וגינקולוגיה

3 תגובות

 1. לכל הקוראות (והקוראים..?) בבלוג של ד'ר אגמון שלום רב.
  אנו זוג צעיר, הורים לרומי יהודה, בן כחודש… 🙂
  עם היוודע דבר ההריון הראשון והמרגש מאד יש לומר, בדקנו, שאלנו, התייעצנו ומצאנו שמירב ומיטב ההמלצות (גם של חברים, גם של אחיות וגם של רופאים עמיתים) היו חמות מאד על ד'ר אגמון.
  לא רק שלא התאכזבנו, אלא זכינו ליחס סופר-מקצועי, אדיב, סבלני, מפרט, מדייק ומקיף – שלא הותיר בנו שום שאלה פתוחה, שום חשש ושום ספקות לגבי אף ביקור / בדיקה / סטטוס ותמיד ידענו שאנו עושים ומחליטים (לבד) על הדבר הנכון, לאחר ששמענו, ראינו והבנו את כל התמונה. והאפשרויות.
  ד'ר אגמון ביצע עבורנו את כל הבדיקות (שקיפות עורפית, אולטראסאונד, סקירת מערכות וכו') – על הצד הטוב ביותר ובתמורה מלאה להשקעה הכספית והזמן.
  אנו מתכבדים להמליץ על ד'ר אגמון בחום – כרופא נשים, הריון ולידה – מהשורה הראשונה.
  נשמח לענות לכל פונה.
  מעין וצביקה

 2. היי לכולם,
  שמי הילה, הגעתי לד"ר אגמון לגמרי במקרה עקב מעבר לעיר הגדולה.
  בהיותי למודת אכזבות ואף מוכת טראומות מרופאים רבים ומגוונים בהם פגשתי בעבר, נדהמתי לגלות כי קיימים רופאים גם מסוג אחר! ד"ר אגמון שינה לחלוטין את דעותיי לגבי התנהלותם והלך רוחם של הרופאים בכללותם, ובתחום הגניקולוגיה בפרט. אין בפי מילים לתאר את מידת המקצועיות והיסודיות של הרופא המקסים הזה! כל מפגש רק חיזק את הערכתי אליו. כל שאלה זכתה לתשובה מקיפה, התייחסות רצינית ובלתי מזלזלת, כל בדיקה בוצעה ביסודיות וגם ברגישות ובעדינות. ד"ר אגמון משרה אווירה נעימה ונינוחה, מקפיד על יחס אישי ואנושי, דואג להסיט עיניו ממסך המחשב ולהישיר מבט בעיני המטופלות- מה שקשה לומר על הרבה רופאים אחרים עבורם אנו עוד שם ברשימה…
  בלוג זה מחזק את דבריי, מידע מקצועי נרחב, מאמרים מרתקים שנכתבים בשפה נגישה ולא מתנשאת… מדובר באיש יוצא דופן בהחלט! 🙂
  ממליצה בחום להצטרף למעגל המטופלות המרוצות.
  ד"ר אגמון, תודה על הליווי לאורך שלוש השנים האחרונות, המון המון הצלחה בהמשך הדרך!!!
  בכבוד רב, הילה.

השאר תגובה